Pagrindinis

Subkategorijos

 • Drabužiai reklamai
 • Verslo dovanos
 • Mokyklinės uniformos

  Mokyklinė uniforma yra neatsiejama mokyklos tapatybės dalis – ji kuria vienybės atmosferą ir skatina siekti bendrų tikslų. Augti ir tobulėti lengviau, kai uniforma suteikia laisvę nevaržomai judėti.

  Polo ar kito stiliaus marškinėliai ir įvairaus dizaino džemperiai tampa uniforma, kurios nesinori nusivilkti. Tėveliams toks pasirinkimas sumažina išlaidų, o mokyklai – galvos skausmo dėl nenoriai uniformą dėvinčių mokinių. Vis dėlto didžiausias tokios mokyklinės aprangos privalumas – laimingi vaikai, jaučiantys, kad į jų poreikius įsiklausoma.

  Rekomendacija tėveliams – įsigykite bent penketą vienetų uniformos marškinėlių, kad aktyvi ir sportiška savaitė nesutrukdytų į mokyklą keliauti švariais drabužiais.

  Paspaudę nuorodą ant savo mokyklos pavadinimo, rasite, kurios uniformos vaikams yra atrinktos Jūsų mokyklos.

 • Dovanų rinkiniai
 • Marškinėliai su spauda
 • Drabužiai

  Norėdami, kad vaikai augtų sveiki ir laimingi, skatiname judėjimą, žaidimus ir saviraišką. Todėl savo uniformų asortimentą papildėme apranga, kuri tinka tiek mokyklai, tiek laisvalaikiui – polo ir klasikiniais marškinėliais, palaidinėmis bei džemperiais.

  Mūsų kataloge jus pasitiks daugybė dydžių ir modelių, todėl be vargo rasite tinkamą aprangą savo vaikui. Šie laikui nepavaldūs drabužiai puikuojasi moksleivių spintose visame pasaulyje. Esame tikri, kad patinkantį dizainą čia ras ir jūsų vaikas. Jūsų patogumui – aiškūs išmatavimai prie kiekvienos prekės.

  Siekiame, kad mūsų prekės tarnautų ilgai, todėl renkamės patikimus tiekėjus. Mūsų produktų priežiūra nesudėtinga, tad rūpintis, kad drabužis pakeis išvaizdą po vieno skalbimo – neprireiks. Ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais leidžia jums pasiūlyti patrauklias kainas.

 • Kuprinės su spauda
 • Džemperiai su spauda
 • Aksesuarai

  Į mokyklą susiruošti lengviau, kai turite viską, ko reikia – nuo kuprinės ar gertuvės iki pietų ar sportinio krepšio. Atrinkome aksesuarus, kad galėtumėte priderinti juos prie uniformos ar kitos aprangos.

  Tikimės, kad įsigydami aprangą ir aksesuarus mūsų el. parduotuvėje, sutaupysite laiko ir išlaidų, nes atrinkome kokybiškus ir piniginei draugiškus daiktus.

  Daugelis mūsų kataloge esančių daiktų yra klasikinio stiliaus tam, kad ilgai naudojant neatsibostų ir taptų tvariu pasirinkimu.

 • Dovanos kolegoms
 • UNIFORMŲ KOLEKCIJOS

  KOLEKCIJOS

 • Dovanos partneriams

Aktyvūs filtrai

Marškinėliai vaikams Žirnis

10,90 €

Nepamainoma uniformos vaikams dalis - klasikiniai ir ilgaamžiai populiariausio modelio marškinėliai. Marškinėlių priekyje - Panevėžio Žemynos progimnazijos logotipas.

šaltkrepšis pietums

12,90 €

Šaltkrepšis - puikus pasirinkimas pietums ir užkandžiams susidėti. Spalvos puikiai tinka prie mokyklinių uniformų spalvų.

Vandens gertuvė su laikikliu, 500 ml

7,90 €

Vandens gertuvė su laikikliu - puikus pasirinkimas numalšinti troškulį patogiai ir greitai. Gertuvė primins ir paskatins jūsų vaiką atsigerti vandens per pamokas ir pertraukų metu.

Džemperis su sagutėmis vaikams Riešutas

24,90 €

Stilingi bei patogūs ir kartu klasikinio dizaino džemperiai - puikus uniformos vaikams pasirinkimas. Puikiai atrodo kartu su polo marškinėliais bei marškiniais (ar marškiniais ir kaklaraiščiu ar be jo).