Drabužiai

Norėdami, kad vaikai augtų sveiki ir laimingi, skatiname judėjimą, žaidimus ir saviraišką. Todėl savo uniformų asortimentą papildėme apranga, kuri tinka tiek mokyklai, tiek laisvalaikiui – polo ir klasikiniais marškinėliais, palaidinėmis bei džemperiais.

Mūsų kataloge jus pasitiks daugybė dydžių ir modelių, todėl be vargo rasite tinkamą aprangą savo vaikui. Šie laikui nepavaldūs drabužiai puikuojasi moksleivių spintose visame pasaulyje. Esame tikri, kad patinkantį dizainą čia ras ir jūsų vaikas. Jūsų patogumui – aiškūs išmatavimai prie kiekvienos prekės.

Siekiame, kad mūsų prekės tarnautų ilgai, todėl renkamės patikimus tiekėjus. Mūsų produktų priežiūra nesudėtinga, tad rūpintis, kad drabužis pakeis išvaizdą po vieno skalbimo – neprireiks. Ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais leidžia jums pasiūlyti patrauklias kainas.

Subkategorijos

  • Džemperiai

    Čia rasite džemperius vaikams ir paaugliams už prieinamą kainą. Mūsų asortimente – įvairių stilių ir spalvų kokybiški džemperiai. Rinkitės iš džemperių su gobtuvu arba be jo, užtraukiamų arba vientisų. Džemperiai su gobtuvu suteiks daugiau šilumos, o užtraukiamu priekiu – leis lengvai nusirengti sušilus. Jaunuoliams ypač svarbus judėjimas, todėl džemperiai su tvirtomis siūlėmis ir elastiniais rankogaliais bei apačios juosta užtikrina, kad dėvint šiuos drabužius tai daryti bus patogu.

  • Marškinėliai

    Klasikinio stiliaus marškinėliai ir palaidinės leidžia jaustis laisvai. Tvirtas medvilnės audinys, iš kurio gaminami mūsų marškinėliai, išlaikys savo išvaizdą ir po daugelio skalbimų. Vienspalvius modelius lengva derinti su kitomis aprangos detalėmis. Tai – aukšta kokybė už prieinamą kainą, kad galėtumėte spintą papildyti pakankamu skaičiumi marškinėlių ir palaidinių ir nesijaudinti dėl dažno skalbimo. 

  • Polo marškinėliai

    Polo marškinėliai yra bene elegantiškiausia sportinės aprangos detalė, kuri leidžia atrodyti tvarkingai, bet jaustis laisvai. Mūsų polo marškinėliai pagaminti iš tvirto medvilnės ir poliesterio audinio, kurį lengva prižiūrėti. Šis audinys ilgaamžis, o marškinėliai susiūti sutvirtintomis siūlėmis, todėl galite būti tikri, kad po skalbimų jie nepraras formos ir nepakeis išvaizdos. Nepamirškite pasirūpinti bent keliais polo marškinėliais savo vaikui.

Aktyvūs filtrai

Marškinėliai vaikams Žirnis

10,90 €

Nepamainoma uniformos vaikams dalis - klasikiniai ir ilgaamžiai populiariausio modelio marškinėliai. Marškinėlių priekyje - Panevėžio Žemynos progimnazijos logotipas.