KAIP PRIŽIŪRĖTI MOKYKLINES UNIFORMAS?

Žinome, kad mokykloje įvyksta daug įvykių, kurie savo žymę palieka ne tik galvose, bet ir ant drabužių. Todėl pasirūpinome, kad mūsų asortimente būtų tik drabužiai, dėl kurių priežiūros nereikia sukti galvos. Paprasta, kaip 2x2. 

Skalbimas:

Medvilnė bei kombinuoti medvilnės ir poliesterio audiniai gali būti skalbiami 40 laipsnių temperatūroje. Galite naudoti ir audinių minkštiklį. Labiausiai tausosite drabužius ir ant jų esančią spaudą, jei skalbsite išverstus. Šviesių ir tamsių atspalvių drabužius skalbkite atskirai.

Džiovinimas:

Džiovinkite džiovyklėje ar pakabintus. 

Lyginimas:

Įprastai mūsų produktų audiniai lengvai nesusiglamžo, bet jei prireikia – lyginkite pasirinkitę vidutinio karščio nustatymą. Venkite lyginti vietas, ant kurių atspausdinta mokyklos simbolika.

Pumpuravimasis:

Visi audiniai turi savybę pūkuotis, tiek medvilnė, tiek poliesteris, tiek akrilas ar vilna - tai normalus procesas dėvint audinį ir neturintis nieko bendra su netinkama kokybe. Tiesa, nuo vienų audinių pumpurėlius lengva nuvalyti, nušukuoti, kaip nuo medvilnės ar vilnos, o audiniai, kurie turi poliesterio ar akrilo, jų pumpurėlio kojelė yra iš sintetikos, todėl jos taip lengvai nenušukuosite, ją teks nupjauti skustuku arba specialiais prietaisais, skirtais pumpurėlių nurinkimui. Tačiau skyrus laiko atnaujinimui, t.y. pumpurėlių nurinkimui, rūbas atrodys tvarkingai ir tarnaus ilgai.  Jeigu nenorite skirti laiko priežiūrai, rekomenduojame rinktis medvilninius audinius be sintetinių priedų.