Mokyklinės uniformos

Mokyklinė uniforma yra neatsiejama mokyklos tapatybės dalis – ji kuria vienybės atmosferą ir skatina siekti bendrų tikslų. Augti ir tobulėti lengviau, kai uniforma suteikia laisvę nevaržomai judėti.

Polo ar kito stiliaus marškinėliai ir įvairaus dizaino džemperiai tampa uniforma, kurios nesinori nusivilkti. Tėveliams toks pasirinkimas sumažina išlaidų, o mokyklai – galvos skausmo dėl nenoriai uniformą dėvinčių mokinių. Vis dėlto didžiausias tokios mokyklinės aprangos privalumas – laimingi vaikai, jaučiantys, kad į jų poreikius įsiklausoma.

Rekomendacija tėveliams – įsigykite bent penketą vienetų uniformos marškinėlių, kad aktyvi ir sportiška savaitė nesutrukdytų į mokyklą keliauti švariais drabužiais.

Paspaudę nuorodą ant savo mokyklos pavadinimo, rasite, kurios uniformos vaikams yra atrinktos Jūsų mokyklos.

Subkategorijos

 • Druskininkų Ryto gimnazija

  Druskininkų Ryto gimnazijos uniforma – patogūs tamsiai mėlyni džemperiai ir klasikiniai balti marškinėliai, papuošti mokyklos simbolika. Nepamirškite prie uniformos priderinti aksesuarus. Mūsų parduotuvėje rasite kuprines, maišelius, gertuves ir kitus daiktus, reikalingus mokyklai.

 • Panevėžio Žemynos progimnazija

  Panevėžio Žemynos progimnazijos uniforma – tamsiai mėlyni džemperiai ir palaidinės bei balti marškinėliai su mokyklos logotipu. Tokia uniforma lengva didžiuotis, o dėvėti norisi net po pamokų. Nepamirškite prie uniformos priderinti aksesuarus. Mūsų parduotuvėje rasite kuprines, maišelius, gertuves ir kitus daiktus, reikalingus mokyklai.

 • Vilniaus Antakalnio progimnazija

  Vilniaus Antakalnio progimnazijos apranga – viena spalvingiausių mūsų asortimente. Progimnazistai gali rinktis tamsiai žalius, mėlynus, bordo spalvos ar pilkus džemperius ir įvairiaspalvius bei baltus polo marškinėlius. Visa apranga papuošta mokyklos logotipu. Nepamirškite prie uniformos priderinti aksesuarus. Mūsų parduotuvėje rasite kuprines, maišelius, gertuves ir kitus daiktus, reikalingus mokyklai.

 • Vilniaus Viršuliškių mokykla

  Vilniaus Viršuliškių mokykla puošiasi tamsiai mėlynais įvairių stilių džemperiais ir marškinėliais. Prie tokios uniformos paprasta derinti kitas aprangos detales. Nepamirškite prie uniformos parinkti ir aksesuarus. Mūsų parduotuvėje rasite kuprines, maišelius, gertuves ir kitus daiktus, reikalingus mokyklai.

 • Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija

  Tamsiai mėlyni džemperiai ir balti marškinėliai su Vytauto Didžiojo gimnazijos atributika ir šūkiu ant nugaros – įkvepianti uniforma, kurią jau pamilo visi gimnazistai. Nepamirškite prie uniformos parinkti ir aksesuarus. Mūsų parduotuvėje rasite kuprines, maišelius, gertuves ir kitus daiktus, reikalingus mokyklai.

 • Vilniaus Žemynos progimnazija

  Vilniaus Žemynos progimnazijos uniforma – tamsiai mėlyni ir tamsiai žali džemperiai bei tamsiai žalios ir baltos spalvos marškinėliai, papuošti mokyklos simbolika. Išsirinkite mėgstamą atžalos spalvą ir nepamirškite prie uniformos priderinti aksesuarų. Mūsų parduotuvėje rasite kuprines, maišelius, gertuves ir kitus daiktus, reikalingus mokyklai.