Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 17,00 € - 36,00 €

Dydis

Dydis

Spalva

Spalva

Mokyklinės uniformos

Mokyklinė uniforma yra neatsiejama mokyklos tapatybės dalis – ji kuria vienybės atmosferą ir skatina siekti bendrų tikslų. Augti ir tobulėti lengviau, kai uniforma suteikia laisvę nevaržomai judėti.

Polo ar kito stiliaus marškinėliai ir įvairaus dizaino džemperiai tampa uniforma, kurios nesinori nusivilkti. Tėveliams toks pasirinkimas sumažina išlaidų, o mokyklai – galvos skausmo dėl nenoriai uniformą dėvinčių mokinių. Vis dėlto didžiausias tokios mokyklinės aprangos privalumas – laimingi vaikai, jaučiantys, kad į jų poreikius įsiklausoma.

Rekomendacija tėveliams – įsigykite bent penketą vienetų uniformos marškinėlių, kad aktyvi ir sportiška savaitė nesutrukdytų į mokyklą keliauti švariais drabužiais.

Paspaudę nuorodą ant savo mokyklos pavadinimo, rasite, kurios uniformos vaikams yra atrinktos Jūsų mokyklos.

Aktyvūs filtrai

Džemperis vyrams Vakaras

35,90 €

Džemperiai su gobtuvu ir užtrauktuku - šiuolaikiškos, modernaus dizaino uniformos vyrams. Džemperio priekyjev ir nugaroje - Kauno kolegijos logotipas.

Džemperis moterims Upė

35,90 €

Džemperiai su gobtuvu ir užtrauktuku - šiuolaikiškos, modernaus dizaino uniformos merginoms. Džemperio priekyje ir nugaroje - Kauno kolegijos logotipas.

Marškinėliai vyrams Šaltinis

18,90 €

Nepamainoma uniformos vyrams dalis - klasikiniai ir ilgaamžiai populiariausio modelio marškinėliai. Marškinėlių priekyje ir nugaroje - Kauno kolegijos logotipas.

Polo marškinėliai moterims Smilga

28,90 €

Nepamainoma uniformos moterims dalis - klasikiniai ir ilgaamžiai populiariausio modelio polo marškinėliai. Polo marškinėlių priekyje ir nugaroje - Kauno kolegijos logotipas.

Polo marškinėliai vyrams Dobilas

28,90 €

Nepamainoma uniformos vyrams dalis - klasikiniai ir ilgaamžiai populiariausio modelio polo marškinėliai. Polo marškinėlių priekyje ir nugaroje - Kauno kolegijos logotipas.

Džemperis universalus Alksnis

34,90 €

Nepamainoma uniformos dalis - klasikinis populiariausio modelio džemperis. Džemperio priekyje ir nugaroje - Kauno kolegijos logotipas.

Džemperis universalus Klevas

30,90 €

Nepamainoma uniformos dalis - klasikinis populiariausio modelio džemperis. Džemperio priekyje ir nugaroje - Kauno kolegijos logotipas.