BENDRA INFORMACIJA

UNIFORMŲ ĮSIGYJIMO TVARKA

Jūsų mokyklos uniformų užsakymai daromi internetinėje svetainėje www.uniformosinternetu.lt.

Kaip išsirinkti tinkamą uniformą www.uniformosinternetu.lt:

·       Paspaudę kategoriją „MOKYKLŲ UNIFORMOS” (ji yra viršutinėje meniu juostoje) suraskite savo mokyklos pavadinimą ir paspauskite ant jo.

·       Atsidariusiame lange pamatysite neformalios uniformos modelius, kurie suderinti su jūsų mokykla. Nuotraukose pavaizduotos uniformos su logotipu. Kaina, kuri yra nurodyta prie kiekvieno drabužio, yra su įskaičiuotu mokyklos logotipu. Jeigu prekė neturi nuotraukos su logotipu, reiškia ant gaminio logotipas nėra dedamas.

·       Pasirinkite norimą drabužį, paspauskite jo nuotrauką.

·       Atsidarius konkretaus drabužio langui, pasirinkite norimą dydį (dydžių lentelę rasite drabužio aprašyme). Kilus klausimams ar abejonėms dėl tinkamo dydžio, prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu ar el. paštu.

PATARIMAS – drabužių dydį rinkitės pagal drabužio išmatavimus, nes to paties amžiaus ir ūgio vaikai gali būti labai skirtingo sudėjimo. Taip pat, prieš baigdami formuoti užsakymą, įsitikinkite, kad pasirinkote teisingą modelį. Pavyzdžiui, vietoje vaikiško modelio (dydžiai pagal ūgį, centimetrais), netyčia nepasirinkote modelio paaugliams (dydžiai XS-2XL).

ATKREIPKITE DĖMESĮ: prekių pristatymo laikas įprastai yra nuo 2 iki 3 savaičių nuo apmokėjimo patvirtinimo.