DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Gauname daug klausimų, todėl šioje skiltyje atsakome į dažniausiai užduodamus  klausimus, kad visus atsakymus galėtumėte rasti vienoje vietoje.

BENDRA INFORMACIJA

UNIFORMŲ ĮSIGYJIMO TVARKA

Jūsų mokyklos uniformų užsakymai daromi internetinėje svetainėje www.uniformosinternetu.lt.

Kaip išsirinkti tinkamą uniformą www.uniformosinternetu.lt:

·       Paspaudę kategoriją „MOKYKLŲ UNIFORMOS” (ji yra viršutinėje meniu juostoje) suraskite savo mokyklos pavadinimą ir paspauskite ant jo.

·       Atsidariusiame lange pamatysite neformalios uniformos modelius, kurie suderinti su jūsų mokykla. Nuotraukose pavaizduotos uniformos su logotipu. Kaina, kuri yra nurodyta prie kiekvieno drabužio, yra su įskaičiuotu mokyklos logotipu. Jeigu prekė neturi nuotraukos su logotipu, reiškia ant gaminio logotipas nėra dedamas.

·       Pasirinkite norimą drabužį, paspauskite jo nuotrauką.

·       Atsidarius konkretaus drabužio langui, pasirinkite norimą dydį (dydžių lentelę rasite drabužio aprašyme). Kilus klausimams ar abejonėms dėl tinkamo dydžio, prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu ar el. paštu.

PATARIMAS – drabužių dydį rinkitės pagal drabužio išmatavimus, nes to paties amžiaus ir ūgio vaikai gali būti labai skirtingo sudėjimo. Taip pat, prieš baigdami formuoti užsakymą, įsitikinkite, kad pasirinkote teisingą modelį. Pavyzdžiui, vietoje vaikiško modelio (dydžiai pagal ūgį, centimetrais), netyčia nepasirinkote modelio paaugliams (dydžiai XS-2XL).

 PRISTATYMAS:

·       Prekes pristatome jums patogiu būdu. Užsakymas pristatomas į pasirinktą OMNIVA paštomatą.

·       Uniformos yra gaminamos ne atskirai po vieną užsakymą, bet sukaupus tam tikrą jų kiekį, todėl jūsų užsakymo pristatymo laikas gali užtrukti iki  4-ių savaičių.

SPECIALUS PASIŪLYMAS: Visiems užsakymams nuo 30 eurų su PVM taikome nemokamą pristatymo į OMNIVA paštomatus paslaugą.

Taip pat kas trečiai (pigiausiai) perkamai prekei taikome 30% nuolaidą.

Taip pat siūlome įsigyti ir kitus puikios kokybės gaminius be mokyklos logotipų (marškinėlius, polo marškinėlius, džemperius) už patrauklią kainą. Juos galėsite pasirinkti iš bendro gaminių puslapio ir įsidėti į krepšelį.

PATARIMAS: Susikurkite paskyrą svetainėje, patikrinkite, ar teisingai nurodėte savo telefono numerį ir el. paštą, kad gautumėte visą informaciją apie Jūsų užsakymą.

Kilus klausimams dėl užsakymų, dydžių, apmokėjimo ir terminų, kviečiame pasitikrinti D.U.K. (dažnai užduodamų klausimų) skiltį, esančią pagrindinio puslapio apačioje, kairėje pusėje - „PREKĖS INFORMACIJA“. Jei nerasite Jums reikiamo atsakymo, prašome kreiptis el. paštu: info@uniformosinternetu.lt arba telefonu +370 699 65 853.

 

Visada esame pasiruošę Jums padėti.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

Kaip išsirinkti tinkamą uniformos dydį?

Šalia kiekvieno gaminio (jo aprašyme) yra nurodyti asmens kūno išmatavimai, kuriais vadovaujantis reikėtų nustatyti reikiamą dydį. Taip pat čia nurodyti ir pačio gaminio išmatavimai, kad nustatyti dydį būtų dar paprasčiau.

Jei visgi savo pasirinkimu abejojate, paskambinkite mums ir mūsų vadybininkė padės Jums pasirinkti tinkamus dydžius.

Kada Jus pasieks užsakytos uniformos?

Užsakymo pristatymo laikas iki 5  savaičių.

Ar galima gavus uniformą ją pakeisti į mažesnį / didesnį dydį?

Taip, uniformą galima pakeisti per 14 dienų nuo prekių gavimo. Norit pakeisti netikusią prekę į kitą dydį, reikėtų parašyti el. paštu: info@uniformosinternetu.lt savo užsakymo numerį ir kokį daiktą bei į kokį dydį norėtumėte keisti. Netikusį rūbelį reikėtų grąžinti į UAB Logoritmas, Žalgirio g. 131, Vilnius. Kai tik reikiamo dydžio rūbelis bus paruoštas atsiėmimui, būsite informuoti, kad jau galima atvykti apkeisti/atsiimti keičiamo (Vilnius) rūbelio. Keitimas į kitus miestus siunčiamas tik gavus grąžintą keitimui prekę.

Ką daryti norit grąžinti netikusią prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus?

Norit grąžinti netikusią prekę reikėtų parašyti el. paštu: info@uniformosinternetu.lt savo užsakymo numerį ir kokį daiktą norėtumėte grąžinti. Rašant laišką būtina paminėti į kokią banko sąskaitą norėtumėte atgauti pinigėlius. Netikusią prekę reikėtų grąžinti adresu: UAB Logoritmas, Žalgirio g 131, Vilnius. Gavus grąžintą prekę, pinigai į Jūsų nurodytą banko sąskaitą pervedami 14 d.d. bėgyje. 

Ar rūbų dydžiai yra didinti?

Siūlomų modelių dydžiai nėra didinti, tačiau prieš užsant prekes, būtina atsidaryti kiekvieno skirtingo modelio dydžių lentelę ir pasitikrinti ar tikrai toks dydis reikalingas. To paties dydžio marškinėlių ir polo marškinėlių matmenys skiriasi, tad pamatavus, jog Jums reikalingi M dydžio marškinėliai, nereikėtų daryti prielaidos, kad polo marškinėliai taip pat tiks M dydžio. Pagal matmenis gali pasirodyti, kad polo marškinėlių jau reikėtų S dydžio  Dydžių lentelė yra įkelta skirtinga prie kiekvieno modelio. 

Ką daryti, jei gavote brokuotą gaminį?

Jei gavote brokuotą gaminį, jo nuotraukas, aprašymą bei užsakymo numerį siųskite info@uniformosinternetu.lt ir nustatę gamyklinį broką, gaminį Jums pakeisime.

Ką daryti, jei džemperis "pūkuojasi"?

Kaip ir dauguma naujų tekstilės gaminių su pūkeliu, www.uniformosinternetu.lt įsigyti džemperiai su pūkeliu viduje gali "pūkuotis", tačiau tik iki pirmojo skalbimo, po kurio džemperiai pūkelių ant kitų drabužių nebepalieka.

Ką daryti, jei Jūsų banko nėra Paysera mokėjimo pasirinkimuose?

Kai paspaudžiame atsiskaityti išsirinkę prekes ir susidėję jas į savo krepšelį, atsivėrusiame "užsakymo lange" iš pradžių savo banko., pvz Luminor galite nematyti, bet tik iki tol kol puslapio apačioje (dešinėje) patvirtinate užsakymą. Padarius užsakymą Paysera sistemoje matote visus bankus, per kuriuos galite daryti pavedimus.

Ar galima įsigyti drabužių be logotipų?

Be abejo, galite įsigyti drabužių be logotipo, juos reikėtų rinktis ne iš uniformoms priskirtų gaminių. Jų nuotraukose nebus nuotraukų su mokyklos logotipu.

Kaip rasti savo mokyklai priskirtus gaminius?

Viršutiniame MENIU (jis matomas atsidarius bet kurį svetainės puslapį) matote tiek drabužių  bei aksesuarų kategorijas, tiek kategoriją MOKYKLŲ UNIFORMOS. Paspaudę kategoriją MOKYKLŲ UNIFORMOS rasite mokyklų sąrašą, iš kurio pasirinkite savo mokyklą ir paspaudę nuorodą ant pastarosios pavadinimo, pamatysite mokyklos uniformoms priskirtas prekes.

Ar galime uždėti logotipus ant Jūsų atneštų drabužių?

Logotipus dedame tik ant www.uniformosinternetu.lt esančių gaminių, nes žinome jų sudėtį, audimo būdą, jie specialiai pritaikyti logotipavimui (spaudos dėjimui, siuvinėjimui ir pan.) ir būtent dėl šių priežasčių logotipų nededame ant mums nežinomų prekių, būtų didelė rizika šiuos gaminius sugadinti arba logotipavimą padaryti prastesnės kokybės.

Ar galima savo mokykos uniformai pirkti gaminį ne iš mokyklos nurodyto sąrašo?

Taip daryti galima, jei turite mokyklos vadovybės leidimą, kad moksleivis šį gaminį galės dėvėti vietoje uniformos.

Ar uniformoms reikalinga speciali priežiūra?

Kiekvieno gaminio aprašyme yra nurodyta gaminio priežiūros instrukcija, taip pat visus gaminius su logotipu rekomenduojame skalbti išvirkščius.

Kaip pasitikrinti, ar mokėjimas mus pasiekė?

Mokant per Paysera sistemą, Jūs gaunate mokėjimo patvirtinimą, kuris tuo pačiu yra patvirtinimas, kad Jūsų užsakymas gautas sistemoje. Taip pat užsakymo būseną galite pasitikrinti ir prisijungę prie savo paskyros www.uniformosinternetu.lt svetainėje.

Ar galima užsakymą atsiimti ne per paštomatą?

Užsakymai pristatomi į pasirinktą OMNIVA paštomatą.

Ar galima drabužius pasimatuoti biure?

Kol kas tokios galimybės pasiūlyti negalime.

Ar yra paruoštų gaminių pirkimui iš karto?

Esame didmeninės prekybos įmonė ir užsakymus ruošiame ne po vieną, o kas dvi savaites susikaupusius užsakymus vienu kartu, todėl paruoštų pirkimui gaminių neturime.

Ar galima uniformą nusipirkti ne internetu?

Uniformų pardavimai yra vykdomi tik internetu.

Ar turime fizinę parduotuvę?

Fizinės parduotuvės neturime, pardavimai vykdomi tik internetu.