Aksesuarai

Į mokyklą susiruošti lengviau, kai turite viską, ko reikia – nuo kuprinės ar gertuvės iki pietų ar sportinio krepšio. Atrinkome aksesuarus, kad galėtumėte priderinti juos prie uniformos ar kitos aprangos.

Tikimės, kad įsigydami aprangą ir aksesuarus mūsų el. parduotuvėje, sutaupysite laiko ir išlaidų, nes atrinkome kokybiškus ir piniginei draugiškus daiktus.

Daugelis mūsų kataloge esančių daiktų yra klasikinio stiliaus tam, kad ilgai naudojant neatsibostų ir taptų tvariu pasirinkimu.

Subkategorijos

  • Kuprinės ir maišeliai

    Į sporto ar kitus užsiėmimus susiruošti paprasta, kai viskas patogiame maišelyje ar sportiniame krepšyje. Mūsų maišeliai patvarūs ir patogūs – sutalpins visus jūsų atžalos pomėgiams reikalingus daiktus.

  • Pietų dėžutės ir gertuvės

    Vaiko mitybą prižiūrėti lengva, kai pietų dėžutėje – sveiki, gardūs ir su tėvų meile paruošti pietūs ar užkandžiai. Mūsų pietų dėžutės išlaiko šilumą ir vėsą, yra patogios ir talpios, kad dėl vaiko pietų rūpintis nereikėtų. Pietų dėžutės padengtos danga, kuri ne tik izoliuoja, bet ir yra patogi valyti. Rinkitės iš kelių spalvų, kad pietų dėžutė taptu dar vienu mėgstamu mokyklos aksesuaru.

    Pakankamas išgerto vandens kiekis nulemia didesnį susikaupimą ir užtikrina, kad organizmas veiktų tinkamai. Patogi gertuvė primins ir paskatins jūsų vaiką atsigerti vandens per pamokas ir pertraukų metu. Rinkitės iš įvairių spalvų gertuvių ir derinkite jas prie uniformos ar kuprinės – tai ir puikus aksesuaras. 

Aktyvūs filtrai

Vandens gertuvė su laikikliu

7,90 €

Vandens gertuvė su laikikliu - puikus pasirinkimas numalšinti troškulį patogiai ir greitai. Gertuvė primins ir paskatins jūsų vaiką atsigerti vandens per pamokas ir pertraukų metu.

Pietų dėžutė - šaltkrepšis

12,90 €

Pietų dėžutė - šaltkrepšis - puikus pasirinkimas pietums ir užkandžiams susidėti. Spalvos puikiai tinka prie mokyklinių uniformų spalvų.