Gertuvė Quokka SLEEK, 630 ml

15,50 €
Kiekis

Šis originalaus dizaino buteliukas "Quokka Solid" jums tikrai patiks. Ši gertuvė yra ne tik sveiko ir ekologiško gyvenimo būdo be atliekų dalis, bet ir daiktas, kuris leis jums išsiskirti iš minios.

Gertuvė dvigubomis sienelėmis izoliuotomis vakuuminiu būdu, tad išlaiko šaltus gėrimus išlaiko 18 valandų, o karštus - 12 valandų. Gertuvės išorėje nesikaupia kondensatas, o vidus nesugeria gėrimų kvapų ar skonio. Dangtelis yra sandarus, todėl jūsų gėrimas tikrai neišsilies jūsų krepšyje. Dėl plačios ertmės galite lengvai įberti ledo kubelių.

Netinka plauti indaplovėje ir naudoti mikrobangų krosnelėje. Plaukite minkšta šluoste.

Charakteristikos

Tūris
630 ml
57602

PREKIŲ PRISTATYMAS

Jūsų užsakytas prekes pristatysime į pasirinktą OMNIVA paštomatą.

Pristatymas visoje Lietuvoje - 2.49 EUR su PVM, o užsakius už 30 EUR su PVM ir daugiau, į OMNIVA paštomatą prekes pristatysime nemokamai.

Kad galėtume su jumis susisiekti ir prekių pristatymas būtų kuo sklandesnis - rekomenduojame registracijos formoje įrašyti nuolat naudojamą telefono numerį.

Pristatymo laikas nuo 2 iki 4 savaičių.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jei produktas netiko, nemokamai jį grąžinkite per 14 dienų ir atgaukite visą sumą už prekę, išskyrus siuntimo mums atgal išlaidas. Grąžinti arba pakeisti dar nedėvėtas prekes su etiketėmis galite jas atsiųsdami žemiau nurodytu adresu.

uniformosinternetu.lt

Žalgirio g. 131, LT08217 Vilnius, Lietuva