Filtruoti pagal

Kaina

Kaina

  • 7,00 € - 13,00 €

Spalva

Spalva

Pietų dėžutės ir gertuvės

Vaiko mitybą prižiūrėti lengva, kai pietų dėžutėje – sveiki, gardūs ir su tėvų meile paruošti pietūs ar užkandžiai. Mūsų pietų dėžutės išlaiko šilumą ir vėsą, yra patogios ir talpios, kad dėl vaiko pietų rūpintis nereikėtų. Pietų dėžutės padengtos danga, kuri ne tik izoliuoja, bet ir yra patogi valyti. Rinkitės iš kelių spalvų, kad pietų dėžutė taptu dar vienu mėgstamu mokyklos aksesuaru.

Pakankamas išgerto vandens kiekis nulemia didesnį susikaupimą ir užtikrina, kad organizmas veiktų tinkamai. Patogi gertuvė primins ir paskatins jūsų vaiką atsigerti vandens per pamokas ir pertraukų metu. Rinkitės iš įvairių spalvų gertuvių ir derinkite jas prie uniformos ar kuprinės – tai ir puikus aksesuaras. 

Aktyvūs filtrai

šaltkrepšis pietums

12,90 €

Šaltkrepšis - puikus pasirinkimas pietums ir užkandžiams susidėti. Spalvos puikiai tinka prie mokyklinių uniformų spalvų.

Vandens gertuvė su laikikliu, 500 ml

7,90 €

Vandens gertuvė su laikikliu - puikus pasirinkimas numalšinti troškulį patogiai ir greitai. Gertuvė primins ir paskatins jūsų vaiką atsigerti vandens per pamokas ir pertraukų metu.