Prekių sąrašas pagal prekės ženklą FRUIT OF THE LOOM

Vienas iš mėgstamiausių verslo drabužių gamintojų Fruit of the Loom džiugina savo ikoniškaisiais marškinėliais, džemperiais bei kitais drabužiais. Į vaisingas” verslo pergales Fruit of the Loom veda ne tik užtikrindami besąlyginę produkcijos kokybę, bet ir paisydami etiškos gamybos”, tiekimo grandinės skaidrumo bei žaliojo kurso” imperatyvų.  

Rasta 11 prekės(-ių).

Rodoma 1-11 iš 11 prekės(-ių)

Marškinėliai merginoms Eglė

13,90 €

Nepamainoma uniformos merginoms dalis - klasikiniai ir ilgaamžiai populiariausio modelio marškinėliai. Marškinėlių priekyje - Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos logotipas.

Marškinėliai merginoms Eglė

12,50 €

Nepamainoma uniformos merginoms dalis - klasikiniai ir ilgaamžiai populiariausio modelio marškinėliai. Marškinėlių priekyje - Druskininkų Ryto gimnazijos logotipas.

Marškinėliai merginoms Eglė

12,50 €

Nepamainoma uniformos merginoms dalis - klasikiniai ir ilgaamžiai populiariausio modelio marškinėliai. Marškinėlių priekyje - Panevėžio Žemynos progimnazijos logotipas.

Marškinėliai paaugliams Ąžuolas

13,90 €

Nepamainoma uniformos paaugliams dalis - klasikiniai ir ilgaamžiai populiariausio modelio marškinėliai. Marškinėlių priekyje - Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos logotipas.

Marškinėliai paaugliams Ąžuolas

12,50 €

Nepamainoma uniformos paaugliams dalis - klasikiniai ir ilgaamžiai populiariausio modelio marškinėliai. Marškinėlių priekyje - Druskininkų Ryto gimnazijos logotipas.

Marškinėliai vaikams Žirnis

10,90 €

Nepamainoma uniformos vaikams dalis - klasikiniai ir ilgaamžiai populiariausio modelio marškinėliai. Marškinėlių priekyje - Panevėžio Žemynos progimnazijos logotipas.

Vaikiškos sportinės kelnės

21,90 €

Minkštos ir patogios vaikiškos sportinės kelnės tinkančios dėvėti tiek sportuojant, tiek namuose ar laisvalaikiu.