Termo gertuvė Quokka VAIKAMS, 510 ml

12,70 €
Kiekis

Gertuvė skirta vaikams, jos spalvotas, žaismingas dizainas panašus į Lego kaladėles.

Nerūdijančio plieno 510 ml gertuvė. Dvigubos sienelės užtikrina puikią izoliaciją, taigi karšti gėrimai joje išlieka karšti iki 12 valandų, o šaltų gėrimų temperatūra išlaikoma iki 18 valandų. Gertuvės dangtelis 100% nepraleidžia vandens. Gertuvė neabsorbuoja kvapų ir skonio, ji atspari kondensacijai. Į gertuvę telpa ledukai. Gertuvė supakuota spalvingoje, tinkamoje dovanoti dėžutėje. Gertuvės skersmuo 7,2 cm, aukštis - 21 cm. Gertuvės negalima naudoti mikrobangų krosnelėje ir plauti indaplovėje.

Charakteristikos

Tūris
510 ml
11842

PREKIŲ PRISTATYMAS

Jūsų užsakytas prekes pristatysime į pasirinktą OMNIVA paštomatą.

Pristatymas visoje Lietuvoje - 2.49 EUR su PVM, o užsakius už 30 EUR su PVM ir daugiau, į OMNIVA paštomatą prekes pristatysime nemokamai.

Kad galėtume su jumis susisiekti ir prekių pristatymas būtų kuo sklandesnis - rekomenduojame registracijos formoje įrašyti nuolat naudojamą telefono numerį.

Pristatymo laikas nuo 2 iki 4 savaičių.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jei produktas netiko, nemokamai jį grąžinkite per 14 dienų ir atgaukite visą sumą už prekę, išskyrus siuntimo mums atgal išlaidas. Grąžinti arba pakeisti dar nedėvėtas prekes su etiketėmis galite jas atsiųsdami žemiau nurodytu adresu.

uniformosinternetu.lt

Žalgirio g. 131, LT08217 Vilnius, Lietuva