DUK

Gauname daug Jūsų klausimų, todėl šioje skiltyje atsakysime į dažniausiai užduodamus Jūsų klausimus.BENDRA INFORMACIJA


UNIFORMŲ ĮSIGYJIMO TVARKA

Jūsų mokslo įstaigos uniformų užsakymai daromi internetinėje svetainėje www.uniformosinternetu.lt.


Kaip išsirinkti tinkamą uniformą www.uniformosinternetu.lt:

·       Paspaudę kategoriją „MOKYKLOS” (ji yra viršutinėje meniu juostoje) suraskite savo mokslo įstaigos pavadinimą ir paspauskite ant jo.

·       Atsidariusiame lange pamatysite galimus neformalios uniformos variantus, kurie suderinti su Jūsų mokslo įstaiga. Nuotraukose pavaizduotos uniformos su logotipu. Kaina, kuri yra nurodyta prie kiekvieno drabužio, yra su įskaičiuotu logotipo dėjimu/siuvinėjimu. Jeigu gaminys neturi nuotraukos su logotipu, reiškia ant gaminio logotipas nėra dedamas.

·       Pasirinkite norimą drabužį, paspauskite jo nuotrauką.

·       Atsidarius konkretaus drabužio langui, pasirinkite norimą dydį (dydžių lentelę rasite drabužio aprašyme). Kilus klausimams ar abejonėms dėl tinkamo dydžio, prašome kreiptis žemiau nurodytu telefonu ar el. paštu.

 

PATARIMAS – drabužių dydį rinkitės pagal drabužio išmatavimus, nes to paties amžiaus ir ūgio vaikai gali būti labai skirtingo sudėjimo. Taip pat, prieš baigdami formuoti užsakymą, įsitikinkite, kad pasirinkote teisingą modelį. Pavyzdžiui, vietoje vaikiško modelio (dydžiai pagal ūgį, centimetrais), netyčia nepasirinkite modelio paaugliams (dydžiai S-4XL).

 

Pristatymas:

·       Prekės bus pristatomos Jums patogiu būdu. Nurodytu adresu užsakymą pristato kurjeris, arba užsakymas pristatomas į Jūsų pasirinktą paštomatą.

·       Uniformos yra gaminamos ne atskirai po vieną užsakymą, bet sukaupus tam tikrą jų kiekį, todėl Jūsų užsakymo pristatymo laikas gali užtrukti iki  5-ių savaičių.

SPECIALUS PASIŪLYMAS: Visiems užsakymams nuo 80 eurų su PVM taikome nemokamą pristatymo paslaugą.


PATARIMAS: Kviečiame tėvelius kooperuotis ir savo uniformų užsakymus sujungti į vieną, jei norite sutaupyti pristatymo išlaidas.


Nuo šių metų savo klientams siūlome įsigyti ir kitus puikios kokybės gaminius be mokyklos logotipų (marškinėlius, polo marškinėlius, džemperius) už patrauklią kainą. Juos galėsite pasirinkti iš bendro gaminių puslapio ir įsidėti į krepšelį.

PATARIMAS: Susikurkite paskyrą svetainėje, patikrinkite, ar teisingai nurodėte savo telefono numerį ir el. paštą, kad gautumėte visą informaciją apie Jūsų užsakymą.


Kilus klausimams dėl užsakymų, dydžių, apmokėjimo ir terminų, kviečiame pasitikrinti D.U.K. (dažnai užduodamų klausimų) skiltį, esančią pagrindinio puslapio apačioje, kairėje pusėje - „INFORMACIJA UŽSAKOVUI“. Jei nerasite Jums reikiamo atsakymo, prašome kreiptis el. paštu: info@uniformosinternetu.lt arba telefonu +370 699 65 853.

 

Visada esame pasiruošę Jums padėti.DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)


Kaip išsirinkti tinkamą uniformos dydį?

Šalia kiekvieno gaminio (jo aprašyme) yra nurodyti asmens kūno išmatavimai, kuriais vadovaujantis reikėtų nustatyti reikiamą dydį. Taip pat čia nurodyti ir pačio gaminio išmatavimai, kad nustatyti dydį būtų dar paprasčiau. Tarp produkto nuotraukų rasite ir dydžių lentelę (su ta pačia gamintojo informacija), kurioje nurodyti tiek asmens kūno išmatavimai (body measurements), tiek gaminio išmatavimai (garmet measurements). Jei visgi savo pasirinkimu abejojate, paskambinkite mums ir mūsų vadybininkė padės Jums pasirinkti tinkamus dydžius.


Kada Jus pasieks užsakytos uniformos?

Užsakymo pristatymo laikas iki 5 savaičių.


Ką daryti, jei džemperis "pūkuojasi"?

Kai ir dauguma naujų tekstilės gaminių su pūkeliu, www.uniformosinternetu.lt įsigyti džemperiai su pūkeliu viduje gali "pūkuotis", tačiau tik iki pirmojo skalbimo, po kurio džemperiai pūkelių ant kitų drabužių nebepalieka.


Ką daryti, jei Jūsų banko nėra Paysera mokėjimo pasirinkimuose?

Kai paspaudžiame atsiskaityti išsirinkę prekes ir susidėję jas į savo krepšelį, atsivėrusiame "užsakymo lange" iš pradžių savo banko., pvz Luminor galite nematyti, bet tik iki tol kol puslapio apačioje (dešinėje) patvirtinate užsakymą. Padarius užsakymą Paysera sistemoje matote visus bankus, per kuriuos galite daryti pavedimus.


Ar galima įsigyti drabužių be logotipų?

Be abejo, galite įsigyti drabužių be logotipo, juos reikėtų rinktis ne iš uniformoms priskirtų gaminių.


Kaip rasti savo mokyklai priskirtus gaminius?

Viršutiniame MENIU (jis matomas atsidarius bet kurį svetainės puslapį) matote tiek drabužių kategorijas, tiek kategoriją MOKYKLOS. Paspaudę kategoriją MOKYKLOS rasite mokyklų sąrašą, iš kurio turite pasirinkti savo mokyklą ir paspaudus nuorodą ant pastarosios pavadinimo, Jūs pamatysite mokyklos uniformoms priskirtas prekes.


Ar galime uždėti logotipus ant Jūsų atneštų drabužių?

Logotipus dedame tik ant www.uniformosinternetu.lt esančių gaminių, nes žinome jų sudėtį, audimo būdą, jie specialiai pritaikyti logotipavimui (spaudos dėjimui, siuvinėjimui ir pan.) ir būtent dėl šių priežasčių logotipų nededame ant mums nežinomų prekių, būtų didelė rizika šiuos gaminius sugadinti arba logotipavimą padaryti prastesnės kokybės.


Ar galima gavus uniformą ją pakeisti į mažesnį / didesnį dydį?

Taip, uniformą galima pakeisti per 14 dienų nuo prekių gavimo. Daugiau apie grąžinimo sąlygas skaitykite:

https://uniformosinternetu.lt/salygos-taisykles-uniformos


Ką daryti, jei gavote brokuotą gaminį?

Jei gavote brokuotą gaminį, jo nuotraukas, aprašymą bei užsakymo numerį siųskite info@uniformosinternetu.lt ir nustatę gamyklinį broką, gaminį Jums pakeisime.


Ar galima savo mokykos uniformai pirkti gaminį ne iš mokyklos nurodyto sąrašo?

Taip daryti galima, jei turite mokyklos vadovybės leidimą, kad Jūsų vaikas šį gaminį galės dėvėti vietoje uniformos.


Ar uniformoms reikalinga speciali priežiūra?

Kiekvieno gaminio aprašyme yra nurodyta gaminio priežiūros instrukcija, taip pat visus gaminius su logotipu rekomenduojame skalbti išvirkščius.


Kaip pasitikrinti, ar mokėjimas mus pasiekė?

Mokant per Paysera sistemą, Jūs gaunate mokėjimo patvirtinimą, kuris tuo pačiu yra patvirtinimas, kad Jūsų užsakymas gautas sistemoje. Taip pat užsakymo būseną galite pasitikrinti ir prisijungę prie savo paskyros www.uniformosinternetu.lt svetainėje.


Ar galima užsakymą atsiimti ne per kurjerį?

Užsakymai pristatomi per kurjerį arba į Jūsų nurodytą paštomatą.


Ar galima drabužius pasimatuoti ofise?

Kol kas tokios galimybės pasiūlyti negalime.


Ar yra paruoštų gaminių pirkimui iš karto?

Esame didmeninės prekybos įmonė ir užsakymus ruošiame ne po vieną, o kas dvi savaites susikaupusius užsakymus vienu kartu, todėl paruoštų pirkimui gaminių neturime.


Ar galima uniformą nusipirkti ne internetu?

Uniformų pardavimai yra vykdomi tik internetu.


Ar turime fizinę parduotuvę?

Fizinės parduotuvės neturime, pardavimai vykdomi tik internetu.